Kantar TNS

PROJECT EXECUTIVE

Globální skupina odborníků na reklamu, marketingovou komunikaci, média, digitální výzkum a výzkum značky, hledá do svého týmu posilu.

Pokud jste profesionál a toužíte být součástí prestižní nadnárodní společnosti, je tato pozice pro vás! Buďte součástí kreativního, přátelského a mezinárodního pracovního prostředí. Každodenní výzvy, které vyžadují otevřený a proaktivní přístup k řešení problémů jsou zárukou, že se nebudete nudit.

Budete u nás mít na starosti kontrolu projektu od začátku až do samotného konce. Součástí Vaší každodenní práce bude spolupráce napříč společností včetně zahraničních kanceláří, stejně tak i spolupráce s externími dodavateli. Takže angličtinu u nás určitě nezapomenete!

Budete úspěšní pokud slovo Excel není pro Vás noční můrou, levou zadní zvládáte více věcí najednou a cítíte se jako ryba ve vodě, když máte zvednout telefon ze zahraničí.

 

A co za to, když budete všechno zvládat? Super kolektiv profesionálů, který sídlí v centru Prahy a nebojí se předat svoje zkušenosti dál i těm, kteří v Projektovém managmentu teprve začínají. Čeká vás zajímavá práce pro leadra na trhu a další benefity s Vámi probereme osobně.

 

Neváhejte se mi ozvat: michaela.drapakova@kantar.com